Tantra rukavičky NATURE - stříbrné

Přírodní kožešinové rukavičky vzbuzují pocit elegance a něhy, jsou proto vhodné pro luxusní tantrické masáže žen i náročnějších mužů. Přírodní barvy lze kombinovat se všemi neutrálními barvami, ale můžete vytvořit i neotřelé barevné kombinace s peříčky a vějíři.

1 850 Kč
Vyprodáno

Přírodní kožešinové rukavičky vzbuzují pocit elegance a něhy, jsou proto vhodné pro luxusní tantrické masáže žen i náročnějších mužů. Přírodní barvy lze kombinovat se všemi neutrálními barvami, ale můžete vytvořit i neotřelé barevné kombinace s peříčky a vějíři. Nejsou barvené, každý kus je tedy originál.

 Naše doporučení:

  • Tuto barvu můžete kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, nemůžete udělat chybu.
  • Jelikož jde o nebarvený kus, budou rukavičky o trochu více pouštět chlupy, proto doporučujeme je pořádně vyklepat, než s nimi začnete pracovat. Stačí si je nasadit na ruce a několikrát zatleskat, což raději provádějte na balkoně nebo venku.
  • K ošetření rukaviček doporučujeme horkou páru, ideální jsou parní stanice. Nicméně pozor, abyste si při neopatrné manipulaci rukavičky neponičili.
  • Dejte si pozor, abyste rukavičky nevystavili oleji. Stane-li se vám nehoda, nejprve je osušte papírovými ubrousky a následně zkuste olej odstranit pomocí suchého šamponu.

Velikost: Univerzální

Materiál: Jemná králičí kožešina

Vhodné pro: Ženy a muže

SušeníŽehleníBěleníChemické čištění

 

Kód Kód: 468
Jméno značky: TANTRAccesories
Kategorie: Tantra rukavičky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Tantra rukavičky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu